Buradan başlayın
Gönderim Bölgenizi Seçin

Seçtiğiniz semte gönderebileceğiniz ürünleri listeleyelim, vakit kaybetmeden sipariş oluşturun.

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
Türkiye'de Sayısı 1.100'den Fazla Geniş Bayi Ağı
İşinde Uzman, Mesleğinde Usta ve Kaliteli Çiçekçiler
Tüm Şehirlere 2 Saat İçerisinde Teslim Garantisi
Ne Seçerseniz, Ne Görürseniz, O Ürün Gider
Çelenk Atölyesi / Açılış & Tören Çelenkleri

Açılış & Tören Çelenkleri

Çok sevdiğiniz bir kişinin düğünü mü var? Siz uzakta olduğunuz için gidemiyor musun? Bir şekilde kendinizi hatırlatmanız gerekiyor. Önemli olan bu hizmetin en uygun şekilde kim ya da kimler tarafından yapıldığını bilmek. İşte tam bu noktada Çelenk Atölyesi sizin yardımınıza koşuyor.

Herhangi bir tören ya da düğün merasiminde "en güzel çiçek benim çiçeğim olmalı" diyorsanız, biz buradayız.

İnsanlara her zaman hak ettiği güzel değeri göstermek gerekir. Bunu çoğu zaman sözlerle ifade edemezsiniz. Bazen bir çiçek, büyük katılımların olacağı tören ya da düğünlerde de bir çelenk gönderebilirsiniz mesela. Artık bunu yapmak zor değil. Sadece bir telefonla bu işi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da sitemiz üzerinden vereceğiniz bir siparişle, istediğiniz yer ve zamanda çiçeğiniz sevdiklerinin adresine ulaştırılabilir. Modern günümüzde modern seçeneklerden yararlanmak gerektiği için çiçek hizmeti veren firmalar arasında öncü olan Çelenk Atölyesi, istediğin her an ve her saatte aramanı karşılayacak ve taleplerinin kısa zamanda istediğin yerde olmasını sağlayacaktır.

Çelenk Atölyesi'nde daha birçok kategoride size yardımcı olabilecek ürün çeşitliliği de söz konusu. Bu yüzden aklınıza gelen her konuda ve tarzda çiçekleri bizde bulabilirsiniz.

Farklı kategorilerde birden fazla ürün yelpazesine bakarak, "işte aradığım şey bu" diyeceğiniz birçok çiçek aranjmanı bulunuyor. Dilerseniz telefonla arayarak ve ekstra bilgi ve yardım alın. Karar verdikten sonra tören ve düğün saatiyle birlikte adresi söylemeniz yeterli.