Çelenk Atölyesi Hakkında

Biz Kimiz?
Celenkatolyesi.com, temelleri 1997 yılında atılmış olan Harman Çiçekçilik ve Dekorasyon Ltd.Şti. bünyesinde faaliyet gösteren ve 2020 yılında resmi olarak www.celenkatolyesi.com web sayfası ile yayın hayatına başlamış olan bir e-ticaret projesidir. Celenkatolyesi.com, İstanbul içi siparişlerini kendi atölyesinde hazırlamakta ve kendi servis ağı ile alıcılarına ulaştırmaktadır. Türkiye geneli siparişlerini ise kendi bünyesinde anlaşmalar ile oluşturmuş olduğu 1200’ün üzerinde bayi ağı ile sağlamaktadır. Merkez ofisi ve atölyesi; Akatlar, Haydar Aliyev Cad. No:8/A Etiler-İSTANBUL adresinde bulunmaktadır.

Neler yapıyoruz?
Biz çiçekleri çok seviyoruz. Çiçeklere dokunmayı, onlarla uğraşmayı ve bazen bir tek dal bile olsa ondan bir sanat yaratmayı çok seviyoruz. Çiçeklerden daha çok sevdiğimiz bir şey varsa eğer oda müşterilerimizden duyduğumuz memnuniyet verici, olumlu geri bildirimler. Müşterilerimizin mutluluklarına, hüzünlerine, aşklarına, bayramlarına, özel günlerine tanıklık etmeyi ve onları biraz olsun katkılarımızla mutlu etmeyi çok seviyoruz. Evet, biz sadece müşterilerimizi biraz daha mutlu edebilmek için çalışıyoruz.
 
Nasıl Yapıyoruz?
İstanbul için siparişlerimizi kendi atölyemizde, en taze çiçekleri sizler için seçerek, ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi çerçevesinde hazırlıyor, kendi servis araçlarımız ile ilk elden teslimatını gerçekleştiriyoruz. Türkiye geneli siparişlerimizi ise kurumsal anlaşmalarımız ve kalite anlayışımız çerçevesinde oluşturmuş olduğumuz 1200'ün üzerinde bayi yapılanması ile sağlıyoruz. Bayilerimiz ile olan çalışmalarımızın her aşamasını sürekli takip ediyor ve merkez atölyemizde sağlanan kalitenin bayi çalışmalarımızda da sağlanabilmesi için sürekli çalışıyoruz.
 
Nasıl çalışıyoruz?
Celenkatolyesi.com’da sürekli inovasyon ve müşteri memnuniyeti ilkemizi göz önünde tutarak müşterilerimize hızlı, kullanımı kolay, sade bir e-ticaret platformu sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimiz için farklı çiçek tasarımları yaparak sürekli kendimizi yeniliyor, sürekli aynı çiçek tasarımlarından sıkılanlar için daha modern ve farklı ürünler hazırlıyoruz, web sitemizde yer alan birbirinden özel ve farklı yüzlerce tasarım arasından ihtiyaçları doğrultusunda kolayca ürünlerini seçebilmelerini ve sipariş aşamalarını kolaylıkla tamamlamaları için sürekli ar-ge çalışmaları yapıyor, müşterilerimizi dinliyor ve onlarından bizimle birlikte Celenkatolyesi.com’un daha başarılı olması için görüşlerini dikkate alıyoruz. 

Aklınızdaki ürünü seçmekte zorlanıyorsanız eğer bize 0 212 9092079 numaralı müşteri hizmetlerimizden ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Size aklınızdaki tasarımı seçmekte yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
 
Değişmeyen ve Değişmeyecek Olan İlkelerimiz
Mutlu müşteri, mutlu müşteri ve mutlu müşteri
Türkiye’nin her yerine 2 saat içerisinde teslimat
Taze, özel ve kaliteli çiçekler
Satınalma ve satış sonrası, canayakın, anlayışlı ve yardımsever müşteri hizmetleri
Celenkatolyesi.com’da kolay kullanım, hızlı sipariş

 
Son söz…
Evet, Celenkatolyesi.com bir ticaret gereği olarak satış yapmayı ve para kazanmayı da amaçlamaktadır. Ama ilk önceliğimiz hiçbir zaman daha çok sipariş almak ve daha çok para kazanmak olmamış ve olmayacaktır. Bizim, Celenkatolyesi.com olarak ilk ve en önemli önceliğimiz müşterilerimiz mutlu edebilmek ve onların sürekli tercihi olabilmektir.


Aydoğan YILDIRIM
Kurucu Yönetici