Buradan başlayın
Gönderim Bölgenizi Seçin

Seçtiğiniz semte gönderebileceğiniz ürünleri listeleyelim, vakit kaybetmeden sipariş oluşturun.

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
Türkiye'de Sayısı 1.100'den Fazla Geniş Bayi Ağı
İşinde Uzman, Mesleğinde Usta ve Kaliteli Çiçekçiler
Tüm Şehirlere 2 Saat İçerisinde Teslim Garantisi
Ne Seçerseniz, Ne Görürseniz, O Ürün Gider
Çelenk Atölyesi / Cenaze Çelenkleri Modelleri

Cenaze Çelenkleri Modelleri

Cenaze törenleri duygu anlarının yoğun olarak yaşandığı yerlerdir. Sevdiklerinizin bu üzücü günlerinde yanında olmak ve onlara olan desteğinizi hissettirmek gerekir. Bu anlamda sadece hüznü paylaşmak yeterli olmayabilir.

Sevdiğiniz kişilerin hayattan birer birer ayrılacağını unutmamalısınız. Bu konuda sadece yapman gereken duygu selinin yaşandığı ortamda bulunmak değil, bu acıyı onlar gibi paylaşmaktır. Katılamayacağınız bir cenaze töreninde acını hissettirmek adına göndereceğin bir çelenk, sevdiğiniz insanların az da olsa acısını dindirebilir.

Çelenk Atölyesi'nden yararlanarak böyle günlerde sizde kendinizi unutturmadan bu kişilerin acısını paylaşabilirsiniz. En azından göndereceğiniz bir çelenk ile ortamdaki acıyı paylaşabilirsiniz. 

Çelenk Atölyesi tüm çiçek hizmetlerinde olduğu gibi cenaze törenlerinde de çiçek gönderim hizmeti vermeye devam ediyor. Tercihlerinde sadece Çelenk Atölyesi'nden yararlanarak, arkadaşlarınızın ya da ailenizin en acı günlerinde onlara destek olmalısınız. Farklı çiçek kategorilerinde geniş ürün yelpazesiyle birlikte Çelenk Atölyesi, mutlu ve mutsuz tüm zamanlarda yanınızda.